• Zdravie Kameň Kórea Energie Ďaleko Infračervené Negatívne Ióny Turmalín Hodinky
 • Zdravie Kameň Kórea Energie Ďaleko Infračervené Negatívne Ióny Turmalín Hodinky
 • Zdravie Kameň Kórea Energie Ďaleko Infračervené Negatívne Ióny Turmalín Hodinky
 • Zdravie Kameň Kórea Energie Ďaleko Infračervené Negatívne Ióny Turmalín Hodinky

Zdravie Kameň Kórea Energie Ďaleko Infračervené Negatívne Ióny Turmalín Hodinky

Kód: w688

Stav : Nový produkt

 • €40.77

Zdieľať

Čo je Turmalín

Turmalín je kryštalický bóru silikátových minerálov zlúčené s prvkami, ako sú hliník, železo, horčík,sodík, lítium alebo draslík. je to historicky uctievaný ako "magic" kameňom, ktorý je schopný chrániť ten, kto nosil ho. to má nezvyčajné a veľmi zvláštne schopnosti vytvárať elektrický náboj. Tento poplatok je povolené, drahokam na výrobu ďaleko infračervené fotónov, alfa vlny a negatívne ióny.Turmalín má rastúci povesť pre jej zdravotné výhody, najmä jeho schopnosť pomáhať organizmu detoxikácia procesu a posilniť imunitný systém.

Vitrína

Čo je Ďaleko Infračerveným Lúčom, a Záporných Iónov

Ďaleko infračervené lúče sú neviditeľné vlny energie. Sú schopné preniknúť cez všetky vrstvy ľudského tela a dosiahnuť vnútorné-väčšina regiónov tkanív, svalov a kostí. Prostredníctvom tohto ďaleko infračervené žiarenie a negatívne ióny jemne upokojiť, stimulovať a detoxikovať telo a myseľ. Záporné ióny sú tiež nesmierne dôležité pri určovaní náladu. Tieto tiež pomôcť zlepšiť krvný obeh a obeh rozšíria kapiláry, zodpovedný za prepravu krvi po tele. To zlepšuje okysličenie, regeneruje, čistí krv a pomáha detoxikovať telo orgány. Podľa odborníkov, táto detoxikácia funguje na veľmi hlbokej úrovni a umožňuje toxínov, prítomných v krvi sa účinne rozpustené.

Štítky: tp sledovať 6, súčasná turmalín, muži turmalín, krúžok odomknúť, bio mat, ďaleko infračervené tepelné terapie, hodinky kyvadlo, ďaleko infra sauna, dlaždice, jednotné pokušenie.

 • Materiál: Kompozitný Materiál
 • Názov: Turmalín Hodinky
 • Položka Druh: Masáže & Relax
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Náramok Materiál: Vysoká Kvalita Kórea Turmalín kameň
 • Číslo Modelu: BF - iWatch
 • Názov Značky: biolife zelené technológie
 • Aplikácia: Ruky
 • Hodinky Materiál: Kov
 • Funkcia: Ďaleko Infračervený lúč + Záporné ióny
 • Veľkosť: Medium
 • Sledujte veľkosť: 35mm

Príslušenstvo

XPIOY Relaxačný Masážny Vankúš Vibrátor Elektrické Rameno Späť Kúrenie, Hnetenie Infračervené žiarenie shiatsu Krčný Vankúš Masér XPIOY Relaxačný Masážny Vankúš Vibrátor Elektrické Rameno Späť Kúrenie, Hnetenie Infračervené žiarenie shiatsu Krčný Vankúš Masér Hlboké-Miesenie Masáž Uzly pomôcť uvoľniť a zbaviť svalov tesnosti s ohrevom funkcie Ergonomický dizajn s 6-cm ultra tenké telo je ideálny na použitie v nižšie & hornej chrbát, krk, brucho, lýtka a stehná oblasti. Nastaviteľný Popruh zabezpečuje
Súvisiace
Masér (appro62*38cm)Vankúš Masáž Mat Akupresúra Zmierniť Späť Telo Bolesti Spike Mat Akupunktúra, Masáž Jogy Vankúš Masér(62*38cm) Akupresúra Mat Masážny Vankúš Akupunktúra Mat S Vankúš Spike Jogy Zmiernenie Bolesti, Zlepšenie Spánku
Súvisiace
Eko Mat Akupresúra Masér Prírodné Bielizeň Bavlna Akupunktúra Rohože +Vankúš Späť Reflexná Hraničný Bod Masáž Odbúranie Stresu Čo je Akupresúra Mat ? To pozostáva tenké mat posedenie s ABS plast hrotmi. Je inšpirovaná starovekej Indickej uzdravenie tradíciou, že je veril k boli po tisíce rokov. Tisíce hrotmi, ktoré boli strategicky umiestnené na podložku a vankúš sú neškodné pre pokožku a poskytne vášho tela s liečivým výhody. Ako to funguje? Akupresúra mat je ideálny pomocník pre self-liečebné.
Súvisiace
Masér Vankúš Masáž Yoga Mat Akupresúra Zmierniť Stres Späť Telo Bolesti Spike Mat Akupunktúra, Masáž Yoga Mat Späť Telo Bolesti Spike Mat Akupunktúra, Masáž Yoga Mat Funkcie: 1. Akupresúra Mat a Vankúš zmierňuje stres, bolesti, bolesti a svalové napätie, Krku, Bolesti a Zvyšuje Krvný Obeh 2. Pomáha pri bolesti chrbta, napätie, stuhnutosť, nespavosť, únava a mnoho iných podmienok, 3. Stimuluje bodov za Čínskej tradičnej medicíny a aktivuje telu vlastnej výroby z dvoch látok,
Súvisiace
USB Fyzioterapia Elektrické EMS Nohy Masér Mat Revitalizáciu Pedikúra Desiatky Nohy Vibrátor Bezdrôtový Nohy Svalový Stimulátor Unisex {vlastné} Package Zahrnuté: 1 x Masáž Mat Nohy 1 x Hlavná Jednotka 1 x užívateľská Príručka 1 x USB nabíjací kábel 1 x diaľkové ovládanie alebo 1 x Masáž Mat Nohy 1 x Hlavná Jednotka 1 x užívateľská Príručka 1 x USB nabíjací kábel Špecifikácie: -Materiál: PU Kože a gumy ZADOK -Farba:
Súvisiace